loader image

2024 yılı aidatınızı hemen ödeyin

Başkanın Mesajı

Değerli Arkadaşlar,

Bundan 10 yıl önce Galatasaray Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümünden Mezun oldum. Bir senelik yurtdışı öğrenim tecrübesinin ardından ülkeye geri döndüğümde ilk iş yine okula geri dönüp Mezunlar Derneği’nde çalışmaya başlamak oldu. Şimdi ise 2010’dan Yönetim Kurulu’nda görev yaptığım Derneğimizin 2018’den beri ilk kadın başkanı olmanın gururu içerisindeyim.

Yepyeni bir ekip olarak, Eski Yönetimlerden devraldığımız mirası daha da ileriye taşımak için kolları sıvadık. Nisan 2018’den beri sizlerden büyük destekler aldık, kurmuş olduğumuz Komiteler arayıcılığı ile 15 öğrenciye burs verdik, sayısız öğrenciye staj olanağı sağladık, mezunları bir araya getirdik, yapılmış olan organizasyonlarda rekor katılımlara ulaştık. Bütün bu çalışmalara verdiğiniz katkılardan dolayı hepinize teşekkür ederiz.

Bu sene mezunlar için birbirinden farklı etkinlikler yapacağız, sizleri bir araya getirerek dünden daha da kalabalıklaşacağız, yeni projelerle ailemizin, evimizin değerini daha da yukarılara taşıyacağız.

Etkinliklerimizde görüşmek ümidiyle,

Sevgilerimle,

Elif Uzuner
GSÜMED Başkanı

Sorunuz mu var?

Bizimle iletişime geçin!
E-postalara genellikle 2 iş günü içinde geri dönüyoruz.

Henüz GSÜMED üyesi değil misiniz?