loader image

2024 yılı aidatınızı hemen ödeyin

Yönetim Kurulu

Sosyoloji alanında Galatasaray Üniversitesi’nde lisans, Paris Descartes Üniversitesi’nde yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır. İki yıl Tekin ve Pinhan Yayınevleri’nin dijitalleşmesinden sorumlu yöneticisi olarak çalıştıktan sonra Refpool isimli referans temelli işe alım yazılımı geliştiren bir girişim kurmuştur. Paraşüt’te İçerik Yöneticisi olarak çalıştıktan sonra Kolay İK’nın kurucu kadrosuna katılmış ve halen Kolay İK’da insan kaynakları, pazarlama, kullanıcı memnuniyeti ve global büyümeden sorumlu ortak olarak görev yapmaktadır.

2008 yılında Galatasaray Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olan Haşmet Ozan Güner, Pehlivan & Güner Hukuk Bürosu’nun kurucu ortakları arasında yer almakta olup mesleki faaliyetlerini halen bu büro bünyesinde yürütmektedir. Ekonomi Hukuku alanında lisansüstü eğitimini İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde tamamlayan Haşmet Ozan Güner; çalışmalarını ticaret hukuku, şirketler hukuku, ilaç ve sağlık düzenlemeleri, şirket birleşme ve devralmaları, rekabet hukuku ve iş hukuku alanlarında yoğunlaştırmaktadır. Ozan, 2018 yılından beri derneğimizin Burs Komitesi başkanlığını yürütmektedir.

2013 yılında Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun olan Yasemin Uzuner, mezuniyetin ardından UNESCO Dünya Merkez Ofisi (Headquarters), Paris’te staj yapmıştır. Sonrasında İstanbul Modern Sanat Müzesi Pazarlama Departmanı’nda çalışmıştır. Bir yandan Galatasaray Üniversitesi İşletme Yüksek Lisansını (MBA) bitirmiştir. 2016 yılı sonunda Galmak Makina’da koordinatör olarak çalışmaya başlamıştır. İlaç ve kimya sektöründe faaliyet gösteren şirkette yöneticiliğe yükselmiştir. Şirketin finans ve pazarlama faaliyetlerini yürütmektedir.

2006 yılında Galatasaray Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden dereceyle mezun olan Ekin İnal, mezuniyetinin ardından Hergüner Bilgen Özeke Hukuk Bürosu’nda çalışmış, 2009 yılında lisansüstü eğitimi (LL.M.) için ABD’deki Columbia Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ne gitmiştir. 2010’da lisansüstü eğitimini bitirdikten sonra Chadbourne & Parke LLC’de (Dubai) misafir avukat olarak görev yapan İnal, 2011-2021 yılları arasında Norton Rose Fulbright’ın (eski Chadbourne & Parke) Türkiye ilişkili ofisinde avukat ve ortak avukat olarak çalışmıştır. Bu süre zarfında Norton Rose Fulbright’ın Londra ve Washington DC ofislerinde misafir avukat olarak görev yapmıştır. Halihazırda Dünya Bankası Grubu bünyesindeki Uluslararası Finansman Kurumu’nda (International Finance Corporation – IFC) kıdemli avukat olarak çalışmaktadır.

Galatasaray Üniversitesi İktisat Lisans (2011) ve Yüksek Lisans (2014) mezunu Semih Çetin, akademik kariyerine İstanbul Üniversitesi İktisat Doktora programında devam etmektedir. Profesyonel kariyerine Ernst & Young Kurumsal Finansman A.Ş.’de değerleme ve iş modellesi uzmanı olarak başlamıştır. EY sonrasında MetCap Enerji Yatırımları A.Ş.’de strateji ve iş geliştirme bölümünde 1 yıl çalıştıktan sonra Limak Yatırım’a 2016’da transfer olmuştur. Limak Yatırım’da kurumsal finansman kıdemli müdürü görevinin yanında Limak Grup Havacılık Sektörü İş Geliştirme Direktörü ve havalimanları iştiraklerinde yönetim kurulu üyesi olarak görevine devam etmektedir.

Yedek Üyeler

2005’te NDS, 2009 yılında ise GSÜ Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun olduktan sonra City University London’da MSc Maritime Operations and Management programını tamamlamıştır. Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları T.A.Ş.’de sırasıyla satış ve lojistik uzmanı, CEO Office, Fizibilite Müdürü, Stratejik Planlama, PMO ve Sürdürülebilirlik Müdürü olarak Yönetim Kurulu Başkanına raporlamıştır. Kariyeri boyunca, şirket satın alma ve tesis yatırım projelerinde farklı görevler yapan Elif, stratejik planlama dahilinde, yurtiçi ve yurtdışında tesis/şirket verimlilik esasına dayanan reorganizasyon projelerini ve ek olarak dijitalizasyon/veri güvenliği gibi pek çok farklı projeyi yönetmiştir.

Halen Sümer Denizcilik Şirketinde Yönetici Direktör Pozisyonunda çalışmalarını sürdürmektedir. Elif Uzuner 2018’den 2023 yılına kadar Galatasaray Üniversitesi Mezunlar Derneğinin ilk kadın başkanı olarak görev almıştır.

Oğuzhan Başeğmez, şirketlerin işlerini mesajlaşma kanallarına taşımasına yardımcı olmaya çalışan, Conversational Dönüşüme inanmış bir girişimcidir. Galatasaray Üniversitesi İşletme Bölümü’nden 2013 yılında mezun olduktan sonra telekom ve bankacılık sektörlerinde pazarlama ve iş geliştirme alanlarında çalışmıştır. Kurumsal kariyerine 2016 yılında son verip, yazılı kanal yönetimi ve mesajlaşma deneyiminde sektörün öncü şirketlerinden olan MindBehind şirketine kurucu ortak olarak katılmıştır.

1984’te İstanbul’da doğdu. Orta okul ve lise eğitimini Tarsus Amerikan Koleji’nde tamamladıktan sonra Boğaziçi Üniversitesi’nde İnşaat mühendisliği okudu. Ardından Galatasaray Üniversitesi’nde İşletme yüksek lisansını tamamladı. Eğitim danışmanlığı ve koçluğu yapmakta olan Yusuf Erkmen; 3 dil bilmektedir. Takım sporları ve kültürel geziler en büyük ilgi alanlarıdır.

1987 yılında İstanbul’da doğdu. Ortaokul ve lise eğitimini Galatasaray Lisesi’nde tamamladıktan sonra Galatasaray Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun oldu. Üniversitedeyken UHDK ve Üniversite Festival komitelerinde aktif görev aldı. Tekstil sektöründe faaliyet gösteren aile firmasında yönetici ortak olarak kariyerine devam etmektedir.

Daha önce Galatasaraylılar Derneği’nde yönetim kurulu üyeliği ve sicil kurulu üyeliği yapan Ali Hazar Mutlu, evli ve 1 çocuk babasıdır.

Yiğit Kaan Koçak718

Notre Dame de Sion Lisesi mezunu olan Yiğit Kaan Koçak, 2011 yılında lisans eğitimini Galatasaray Üniversitesi İktisat Fakültesi’nde tamamladı. Bu esnada; Erasmus değişim programıyla Belçika’da Université Catholique de Louvain’de bir dönem öğrenim gördü.

Lisans eğitiminin ardından, iş hayatına KPMG danışmanlık şirketinde danışman olarak başladı. Sonrasında; Türkiye’de Nestle, Dubai’de Accenture gibi çok uluslu şirketlerde kariyerine devam etti. 2015 yılı itibariyle Dubai’de Mondelez International bünyesine katılarak, Orta Doğu ve Afrika bölge ofisinde satış ve strateji departmanlarında çeşitli görevler üstlendi. 2019 yılı itibariyle, aynı şirketin İsviçre Zürih ofisinde Global Strateji ve Tüketici Araştırmaları Kıdemli Müdürü olarak görevine devam etmektedir.

Sorunuz mu var?

Bizimle iletişime geçin!
E-postalara genellikle 2 iş günü içinde geri dönüyoruz.

Henüz GSÜMED üyesi değil misiniz?