loader image

Disiplin Kurulu

Filiz Toprak Esin - Başkan932

Filiz, Notre Dame de Sion Fransız Lisesinden 2001 yılında, Galatasaray Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2006 yılında mezun olmuştur. Hollanda’da Leiden Üniversitesi’nde yüksek lisansını tamamlamıştır. Türkiye’nin en büyük hukuk bürolarından birisinde stajyerlikten başlayıp ortak avukatlık seviyesine yükselmiş, 2021 yılında o bürodan ayrılıp Karaduman Avukatlık Bürosu ile birleşerek Karaduman & Esin Hukuk Bürosu’nun kurucu ortak avukatlarından olmuştur.

.

.

Yedek Üyeler

Gökçe Kurtulan4262

.

İstanbul ve Paris Barosu’na kayıtlı Av. Ece Dayıoğlu Galatasaray Üniversitesi Hukuk Fakültesi Lisans 2014 mezunu ve Galatasaray Spor Kulubü üyesidir. Kendisi uluslararası ticaret, tahkim ve ticaret hukuku alanlarında üç ayrı master sahibi olup İngiltere ve Singapur’da listeli hakemdir. Halen yedinci nesil partner olarak faaliyet göstermekte olduğu Dayıoğlu Hukuk Bürosu ve dünya çapında co-partner büroları ile uluslararası düzeyde avukatlık yapmaktadır.

Galatasaray Üniversitesi, İletişim Fakültesi’nden mezuniyetinin ardından Türkiye’nin ilk iPad gazetesi Zete’de gazeteci olarak çalıştı. Zete’nin ardından dahil olduğu Doğuş Yayın Grubu’nda gençlik dergisi Vodafone FreeZone’un yayın yönetmenliğini ve yayın grubu bünyesinde değişik mecraların editörlüğünü yaptı. 2015 yılında Türkiye’de yayınlanmaya başlayan Condé Nast Traveller dergisinin yazı işleri müdürlüğünü üstlendi. 2017 yazında derginin yayınının durdurulmasının ardından InStyle Türkiye dergisinde yazı işleri müdürü olarak çalıştı. Ardından Koç Üniversitesi Sosyal Etki Forumu ve Türkiye Sosyal Girişimcilik Ağı’nın iletişim sorumlusu olarak görev alan Çiğdem Toparlak; sürdürülebilirlik, sürdürülebilirlik iletişimi, sosyal etki, döngüsel ekonomi, ESG gibi konular üzerinde çalışmaya, üretmeye ve bu alanın daha anlaşılır olması için bildiklerini paylaşmaya devam ediyor.

Sorunuz mu var?

Bizimle iletişime geçin!
E-postalara genellikle 2 iş günü içinde geri dönüyoruz.

Henüz GSÜMED üyesi değil misiniz?