loader image

Disiplin Kurulu

1984’te İstanbul’da doğdu. Orta okul ve lise eğitimini Tarsus Amerikan Koleji’nde tamamladıktan sonra Boğaziçi Üniversitesi’nde İnşaat mühendisliği okudu. Ardından Galatasaray Üniversitesi’nde İşletme yüksek lisansını tamamladı. Eğitim danışmanlığı ve koçluğu yapmakta olan Yusuf Erkmen; 3 dil bilmektedir. Takım sporları ve kültürel geziler en büyük ilgi alanlarıdır.

Nur Özcan

Nur Özcan 1982 yılında Ankara’da doğmuştur. 2007’de Galatasaray Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. 2011 yılında Galatasaray Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Kamu Hukuku Anabilim dalında tamamladığı yüksek lisans eğitiminin ardından başladığı doktora eğitimine aynı Enstitüde devam etmektedir. 2009 yılından bu yana da İstanbul Ticaret Odası bünyesinde avukat olarak çalışmaktadır.

Ayhan Gücüyener Evren, 2012 yılında Galatasaray Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden lisans; 2017 yılında Bilgi Üniversitesi Uluslararası Ekonomi Politik Programı’ndan yüksek lisans derecesini almıştır. Profesyonel kariyeri boyunca, Türkiye merkezli bir düşünce kuruluşunda enerji güvenliği, siber güvenlik ve kritik altyapıların koruması konusunda çalışmış; Litvanya’da bulunan NATO Enerji Güvenliği Mükemmeliyet Merkezi’nde kısa dönemli olarak misafir araştırmacı olarak bulunmuştur. Gücüyener Evren, halen İstanbul Kadir Has Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde doktora adayıdır. Ayrıca, Kadir Has Üniversitesi Siber Güvenlik ve Kritik Altyapıların Korunması Araştırma Merkezi’nde görev yapmaktadır. Çalışma alanları, uluslararası ilişkiler perspektifinden siber güvenlik ve kritik altyapıların koruması politikalarıdır.

Yedek Üyeler

Yağmur Özbakır, 2018 yılında Galatasaray Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun oldu. 2016-2017 yılları arasında Galatasaray üniversitesi İşletme Kulübü yönetim kurulu üyeliği yaptı. Üniversite yıllarında Ferrero, Ülker, Danone gibi farklı şirketlerde pazarlama alanında stajlarımı tamamladı. 2018 yılında Mey/Diageo’da Ürün Müdür Yardımcısı oldu, 1.5 yıllık Mey deneyimi sonrası Ağustos 2020 itibariyle Nestle’de Ürün Müdür Yardımcılığı görevini üstlenmektedir.

2017 yılında Galatasaray Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olan Mert Müstecaplıoğlu, Notre Dame de Sion Fransız Lisesi mezunudur. Galatasaray Üniversitesi’nde öğrenciyken 4 yıl boyunca üniversitemizi Futsal Türkiye Şampiyonası dahil pek çok ulusal ve uluslararası müsabakada temsil etmiştir. Üniversite mezuniyetinin akabinde Yazıcı Avukatlık Ortaklığı ve Özdirekcan Dündar Şenocak Avukatlık Ortaklığı’nda (Gide Loyrette Nouel İstanbul Ofisi) üç yıla yakın çalıştıktan sonra 2020 Eylül tarihinden bu yana İnal Ünver Avukatlık Ortaklığı’nda (Norton Rose Fulbright İstanbul Ofisi) avukat olarak çalışmaktadır. Mert Müstecaplıoğlu’nun deneyimi şirketler hukuku, birleşme ve devralmalar, finansal işlemler ve uluslararası ticaret işlemleri üzerinde yoğunlaşmaktadır.

2009 yılında Galatasaray Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olan Gülbin Olgun, Türkiye’nin önde gelen hukuk bürolarında staj yaptıktan sonra Mehmet Gün & Partners’ta ilaç ve fikri mülkiyet hukuku üzerine çalışmaya başlamıştır. 2 yıllık çalışma döneminin ardından 2012 yılında Hergüner Bilgen Özeke hukuk bürosunda şirketler ve iş hukuku üzerine 3 yıl boyunca çalışmıştır. 2018 yılından bugüne Johnson & Johnson Türkiye bünyesindeki Janssen Türkiye ilaç firmasında kıdemli hukuk müşaviri olarak çalışmaya devam etmektedir.

Sorunuz mu var?

Bizimle iletişime geçin!
E-postalara genellikle 2 iş günü içinde geri dönüyoruz.

Henüz GSÜMED üyesi değil misiniz?