loader image

Denetim Kurulu

Galatasaray Üniversitesi İktisat Lisans (2011) ve yüksek lisans (2014), İstanbul Üniversitesi iktisat doktora (2021) mezunu Semih Çetin, profesyonel kariyerine Ernst & Young Kurumsal Finansman A.Ş.’de değerleme ve is modellesi uzmani olarak başlamıştır. EY sonrasında MetCap Enerji Yatırımları A.Ş.’de strateji ve iş geliştirme bölümünde 1 yıl çalıştıktan sonra Limak Yatırım’a 2016’da transfer olmuştur. Halen Limak Yatırım’da kurumsal finansman müdürü olarak görevine devam etmektedir.

Galatasaray Lisesi 2006 ve Galatasaray Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü 2011 mezunudur. Uluslararası bağımsız denetim firmalarında vergi danışmanlığı ve vergi denetim görevlerinde çalışmıştır. Muhasebe, vergi mevzuatı, denetim, uluslararası kdv iade hizmetleri, yurtdışı raporlama, startup ve dijital dönüşüm konularında uzmanlaşmıştır. İstanbul SMMM Odası’na bağlı mali müşavirdir.

Galatasaray Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü’nden mezunudur. Denizbank A.Ş’de müfettiş yardımcısı olarak çalışma hayatına başlamış olup sırasıyla Aktif Yatırım Bankası A.Ş ve ICBC Turkey Bank A.Ş Teftiş Kurulu Başkanlığı’nda görev almıştır. Eylül 2020‘den bu yana Nurol Yatırım Bankası A.Ş. İç Denetim Müdürü olarak görevini sürdürmektedir.

Yedek Üyeler

2020 yılında Galatasaray Üniversitesi Gemi Makineleri İşletme bölümünden mezun olan Kadir Boztemür, öğrencilik döneminde serbest olarak başladığı yazılım alanında profesyonel kariyerine devam etmektedir. Mezun olduktan kısa süre sonra stajyer olarak başladığı Kolay Yazılım A.Ş bünyesinde Büyüme Geliştirme Uzmanı olarak çalışmaya devam eden Kadir Boztemür; öğrencilik yıllarından itibaren hem okul hem öğrenci kulüpleri hem de GSÜMED’e yazılım ve pazarlama alanlarında gönüllü olarak destek vermektedir. Öğrencilik döneminde yarı zamanlı olarak GSÜ Bilgi İşlem Departmanında çalışmış olup aynı zamanda Denizci Öğrenciler Derneği’nde GSÜ Temsilcisi olarak yer almıştır.

Zişan İrem Çelebi, 2014 Tarsus Amerikan Koleji, 2019 GSÜ Endüstri Mühendisliğinden mezun oldu. EU ve UNDP Projelerinde proje bazlı Junior uzmanlık yapıyor. 7 senedir TAC mezunlar derneğinde, 1 senedir de GSÜMED de aktif olarak çalışıyor.

İzmir doğumlu Ediz Tokabaş, Galatasaray Üniversitesi ve Saint Michel de Montaigne Bordeaux 3 İletişim Bilimleri bölümlerinde lisans eğitimini tamamlamıştır. İstanbul Üniversitesi Kurumsal İletişim Yönetimi Tezli Yüksek Lisans Programına devam eden Tokabaş, GlaxoSmithKline ve Türk Hava Yolları iletişim ekiplerinde kazandığı deneyimlerinin ardından şu an global PR servisi B2Press’in yönetici ortaklığı görevine devam ediyor. İyi düzeyde Fransızca ve İngilizce bilen Tokabaş, gündelik hayat pratikleri ve teknososyoloji kavramı üzerine çalışıyor.

Sorunuz mu var?

Bizimle iletişime geçin!
E-postalara genellikle 2 iş günü içinde geri dönüyoruz.

Henüz GSÜMED üyesi değil misiniz?