loader image

2024 yılı aidatınızı hemen ödeyin

Denetim Kurulu

Galatasaray Lisesi 2006 ve Galatasaray Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü 2011 mezunudur. Uluslararası bağımsız denetim firmalarında vergi danışmanlığı ve vergi denetim görevlerinde çalışmıştır. Muhasebe, vergi mevzuatı, denetim, uluslararası kdv iade hizmetleri, yurtdışı raporlama, startup ve dijital dönüşüm konularında uzmanlaşmıştır. İstanbul SMMM Odası’na bağlı mali müşavirdir.

Arsen Ranlı - Üye3842

.

Galatasaray Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü’nden mezundur. Denizbank, Aktif Yatırım Bankası, ICBC Turkey Bank ve Nurolbank’ta denetim birimlerinde görev almıştır. Eylül 2022’den bu yana TEB Yatırım A.Ş’de Denetim Direktörü olarak görevini sürdürmektedir.

Yedek Üyeler

Nur Özcan906

Nur Özcan 1982 yılında Ankara’da doğmuştur. 2007’de Galatasaray Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. 2011 yılında Galatasaray Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Kamu Hukuku Anabilim dalında tamamladığı yüksek lisans eğitiminin ardından başladığı doktora eğitimine aynı Enstitüde devam etmektedir. 2009 yılından bu yana da İstanbul Ticaret Odası bünyesinde avukat olarak çalışmaktadır.

Çağrı Erkan2907

Çağrı Erkan, 1989 yılında İzmir’de doğup Balıkesir’de büyüdü. 2007 yılında Balıkesir Sırrı Yırcalı Anadolu Lisesi’nden, 2013 yılında Galatasaray Üniversitesi İşletme bölümünden mezun oldu. Üniversite boyunca İşletme Kulübü ve GSÜ Kayak Takımı’nda aktif rol aldı. Mezun olduktan sonra PepsiCo’da ulusal müşteri satış yöneticisi olarak çalışmaya başlayan Çağrı, çalışma hayatına yine PepsiCo’da organize ticaret ve e-ticaret kanallarından sorumlu ticari pazarlama müdürü olarak devam etmektedir. Evli ve bir kız babasıdır.

Zişan İrem Çelebi, 2014 Tarsus Amerikan Koleji, 2019 GSÜ Endüstri Mühendisliğinden mezun oldu. EU ve UNDP Projelerinde proje bazlı Junior uzmanlık yapıyor. 7 senedir TAC mezunlar derneğinde, 1 senedir de GSÜMED de aktif olarak çalışıyor.

Sorunuz mu var?

Bizimle iletişime geçin!
E-postalara genellikle 2 iş günü içinde geri dönüyoruz.

Henüz GSÜMED üyesi değil misiniz?