loader image

2024 yılı aidatınızı hemen ödeyin

Sicil Kurulu

Ozan, İskenderun İstiklal Makzume Anadolu Lisesinden 2000 yılında, Galatasaray Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2006 yılında mezun olmuştur. İngilizce (iyi derecede), Fransızca (orta derecede) ve Türkçe (anadil) dillerini bilmektedir. Galatasaray Üniversitesi Mezunlar Derneği’nin eski başkanlarındandır ve Galatasaray Eğitim Vakfı’nın eski yönetim kurulu üyelerindendir (yedek).

Türkiye’nin en büyük hukuk bürolarından birisinde stajyerlikten başlayıp ortak avukatlık seviyesine yükselmiş, 2020 yılında o bürodan ayrılıp eşinin kurmuş olduğu Karaduman Avukatlık Bürosuna katılmıştır.

Urla’da eşi, çocuğu ve köpeği ile yaşamaktadır.

2012 senesinde Notre Dame de Sion Fransız Lisesi’nden, 2017’de ise Galatasaray Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun olmuştur. 2018’de Edinburgh Üniversitesi’nde pazarlama yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır.

Dijital medya planlama, dijital iletişim stratejileri oluşturma, marka bilinirliği ve dönüşümü kazanma konusunda deneyim sahibidir. OMD ve Mediacom medya ajanslarında medya planlama ve kıdemli dijital stratejist olarak P&G ekibinde uygulama geliştirme alanında kariyerine devam etmiştir. Şuan adtech sektöründe Amerika merkezli Digital Turbine şirketinde Fransa, Güney Afrika ve Birleşik Krallık bölgelerini yönetmektedir.

Türkiye’de kadınlarının cinsiyet kimlikleri ve cinsiyet temelli pazarlama uygulamalarının tüketim davranışları üzerindeki etkileri üzerine yüksek lisans tezini tamamlamış bu alanlarda akademik araştırmalarına devam etmektedir.

2020 yılında Galatasaray Üniversitesi Gemi Makineleri İşletme bölümünden mezun olan Kadir Boztemür, öğrencilik döneminde hobi olarak başladığı yazılım alanında profesyonel kariyerine devam etmektedir. Mezuniyetinin ardından Kolay Yazılım A.Ş bünyesinde Büyüme Geliştirme Uzmanı olarak çalışmaya başlayan Kadir Boztemür; Temmuz 2022’den beri ABD merkezli Invidyo’da yine Büyüme Geliştirme Uzmanı olarak görevini sürdürmektedir.

Öğrencilik yıllarından beri hem öğrenci kulüpleri hem de GSÜMED’e yazılım ve pazarlama alanlarında gönüllü olarak destek veren Kadir; yarı zamanlı olarak GSÜ Bilgi İşlem Departmanında çalışmış olup aynı zamanda Denizci Öğrenciler Derneği’nde Galatasaray Üniversitesi Temsilcisi olarak yer almıştır.

Yedek Üyeler

2009 yılında Galatasaray Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun olan Mehmet, 2014 yılında Bahçeşehir Üniversitesi’nde İnsan Kaynakları Yönetimi alanında yüksek lisansını tamamladı.

Perakende, bankacılık, hizmet ve teknoloji sektörlerinde 12 yılın üzerinde İnsan Kaynakları tecrübesi olan Mehmet, İç İletişim, İşveren Markası, Kurum Kültürü, Çalışan Bağlılığı, İşe Alım ve Organizasyonel Gelişim gibi fonksiyonları yönetti. Mart 2023’den bu yana Rigicon’da Human Resources Business Partner olarak görev alıyor.

2012 yılında Sainte Pulchérie Fransız Lisesi’nden, 2016 yılında Galatasaray Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nden mezun olmuştur. Mezuniyetinin arkasından Paris’e yüksek lisans eğitimi için gitmiştir. EHESS – Paris (Ecoles des Hautes Etudes en Sciences Sociales) ve Université Paris Diderot (Paris 7 ) okullarında, Göç Sosyolojisi üzerine iki ayrı yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır.

Göç sosyolojisi, Türkiye’deki Suriyeli göçmenler, göçmen entegrasyonu, göçmenlerin sosyal ve ekonomik hayata katılımı ve göçmen ağları ve Community inşası alanlarındaki deneyimi dolayısıyla İnsan Kaynakları alanına yönelmiş, 2021 yılında Kolay İK Yazılım’da çalışmaya başlamıştır. Kolay İK Yazılım’da İş Geliştirme ve Partner İlişkileri Sorumlusu olarak çalışmaya devam etmektedir.

Göç Sosyolojisi, göçmen ekonomisi, gelişim ekonomisi, etki yatırımı, finans ve mikroekonomi alanındaki çalışmalarına devam etmektedir.

Burçin Karakurum1108

.

Sorunuz mu var?

Bizimle iletişime geçin!
E-postalara genellikle 2 iş günü içinde geri dönüyoruz.

Henüz GSÜMED üyesi değil misiniz?