loader image

Sicil Kurulu

2006 yılında Galatasaray Lisesi’nden, 2011 yılında ise Galatasaray Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. Yüksek lisans öğrenimini Paris 1 Pantheon Sorbonne’da Uluslararası Ticaret Hukuku alanında tamamlamıştır. Türkiye’nin önde gelen hukuk büroları ve Sabancı Holding-Kordsa bünyesinde avukat olarak çalıştıktan sonra 2020 yılında Toya Avukatlık Bürosu’nun kurucu ortağı olmuştur. Başlıca çalışma alanları olan Ticaret Hukuku, Şirketler Hukuku, İş Hukuku ve Gayrimenkul Hukuku’nda danışmanlık ve dava takibi yürütmektedir.

Oğuzhan Başeğmez, şirketlerin işlerini mesajlaşma kanallarına taşımasına yardımcı olmaya çalışan, Conversational Dönüşüme inanmış bir girişimcidir. Galatasaray Üniversitesi İşletme Bölümü’nden 2013 yılında mezun olduktan sonra telekom ve bankacılık sektörlerinde pazarlama ve iş geliştirme alanlarında çalışmıştır. Kurumsal kariyerine 2016 yılında son verip, yazılı kanal yönetimi ve mesajlaşma deneyiminde sektörün öncü şirketlerinden olan MindBehind şirketine kurucu ortak olarak katılmıştır.

1989 Adana doğumlu olan Sevim Eylül Aytaş, 2012 senesinde Galatasaray Üniversitesi Siyaset Bilimi Bölümünden mezun olmuştur. Mezuniyet sonrasında Doğan Şirketler Grubuna Management Trainee olarak katılmış, üç yıl D-Smart’ta çalışmıştır. 2015 senesinde Goldsmiths, University of London’da başladığı Global Media and Transnational Communications master programını 2016 senesinde onur derecesiyle bitirmiştir. Londra’dan döndükten sonra 20th Century Fox’un İstanbul ofisinde “Programming Coordinator” olarak çalışmaya başlayan Aytaş, 2019 senesinde “Programming Supervisor” koltuğuna oturmuştur. An itibariyle The Walt Disney Company’de çalışmakta ve başta National Geographic ve FX olmak üzere beş farklı tematik kanalın içerik alımı, bütçe ve yayın stratejilerinin geliştirilmesini sağlamaktadır. İleri seviye İngilizce, orta seviye Fransızca ve Rusça bilen Aytaş, profesyonel olarak astrolojiyle de ilgilenmektedir.

Yedek Üyeler

İstanbul ve Paris Barosu’na kayıtlı Av. Ece Dayıoğlu Galatasaray Üniversitesi Hukuk Fakültesi Lisans 2014 mezunu ve Galatasaray Spor Kulubü üyesidir. Kendisi uluslararası ticaret, tahkim ve ticaret hukuku alanlarında üç ayrı master sahibi olup İngiltere ve Singapur’da listeli hakemdir. Halen yedinci nesil partner olarak faaliyet göstermekte olduğu Dayıoğlu Hukuk Bürosu ve dünya çapında co-partner büroları ile uluslararası düzeyde avukatlık yapmaktadır.

Galatasaray Üniversitesi, İletişim Fakültesi’nden mezuniyetinin ardından Türkiye’nin ilk iPad gazetesi Zete’de gazeteci olarak çalıştı. Zete’nin ardından dahil olduğu Doğuş Yayın Grubu’nda gençlik dergisi Vodafone FreeZone’un yayın yönetmenliğini ve yayın grubu bünyesinde değişik mecraların editörlüğünü yaptı. 2015 yılında Türkiye’de yayınlanmaya başlayan Condé Nast Traveller dergisinin yazı işleri müdürlüğünü üstlendi. 2017 yazında derginin yayınının durdurulmasının ardından InStyle Türkiye dergisinde yazı işleri müdürü olarak çalıştı. Ardından Koç Üniversitesi Sosyal Etki Forumu ve Türkiye Sosyal Girişimcilik Ağı’nın iletişim sorumlusu olarak görev alan Çiğdem Toparlak; sürdürülebilirlik, sürdürülebilirlik iletişimi, sosyal etki, döngüsel ekonomi, ESG gibi konular üzerinde çalışmaya, üretmeye ve bu alanın daha anlaşılır olması için bildiklerini paylaşmaya devam ediyor.

Galatasaray Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu. Leiden Üniversitesi’nde “Hukuk ve Dijital Teknolojiler” üzerine yüksek lisans yaparak tezinde dijital teknolojiler ile insan hakları kesişimini inceledi.   Kurucusu olduğu Kumkumoğlu Özdoğan Ergün Hukuk Bürosu bünyesinde ağırlıklı olarak ceza, insan hakları, bilişim ve spor hukuku alanlarında avukatlık yapıyor ve yine bu alanlarda İstanbul Barosu’nda ve sivil toplum örgütlerinde çalışmalar yürütüyor.

Sorunuz mu var?

Bizimle iletişime geçin!
E-postalara genellikle 2 iş günü içinde geri dönüyoruz.

Henüz GSÜMED üyesi değil misiniz?