loader image

2024 yılı aidatınızı hemen ödeyin

Genel Kurul Erteleme Duyurusu

Değerli Galatasaray Üniversitesi Mezunlar Derneği Üyeleri,


Derneğimizin 2018 – 2019 – 2020 yılları olağan genel kurulu, 20 Mart 2021 tarihli ilk toplantıda toplantı yeter sayısı sağlanamadığından ertelenmiştir. İkinci toplantı, 27 Mart 2021 tarihinde saat 10.00’da Galatasaray Üniversitesi Ortaköy Kampüsü, Beşiktaş, İstanbul adresinde yapılacaktır. İkinci toplantıda toplantı yeter sayısı, dernek tüzüğümüzün 17. maddesi uyarınca, derneğimiz yönetim ve denetim kurulları asil üye tam sayısı toplamının iki katıdır.

2021 yılı aidatı dahil olmak üzere, aidatını ve varsa aidatına ilişkin faiz borcunu tamamen ödemiş asil üyeler toplantıya katılma ve oy kullanma hakkına sahiptir. Dernek üyeliğinize ilişkin aidat borcunuzu Online İşlemler’den ödeyebilirsiniz. Kayıtlarımızda herhangi bir gecikme ve karışıklığa mahal verilmemesi adına, 24 Mart 2021 Çarşamba günü saat 17.00’ye kadar aidat borcunu ödemiş olan üyeler bu ikinci toplantıya katılabilecektir.

İkinci toplantının da T.C. İçişleri Bakanlığı’nın 2 Mart 2021 tarihli Genelgesi uyarınca zorunlu kılınan önlemler doğrultusunda gerçekleştirileceğini ve toplantı alanına girişte HES kodu kontrolü yapılacağını hatırlatmak isteriz.

Covid-19 önlemleri uyarınca, sahil kantinin açık havadaki üst kısmı Genel Kurul toplantısı için ayrılmış olup, Kurul’a katılma hakkı olan üyelerimizin aileleri Genel Kurul için ayrılmış alana kabul edilmeyecektir ve gün boyu okula arabayla giriş sağlanamayacaktır.  

Bilgilerinize sunarız.


Saygılarımızla,
Galatasaray Üniversitesi Mezunlar Derneği Yönetim Kurulu adına
Yönetim Kurulu Başkanı
Elif Uzuner